Tasuta romantiline järvekontsert, kus järve peal parvsaunal esinevad Helin-Mari Arder ja Mart Soo ning Gertrud Sild ja Emil Raja.
Järvelt kõlab muusika ja vee pealt peegeldub kaunis valgustus. Sadama Chilli kampaania raames ootab mõnus olemine, toit-jook ja rahulik suveõhtu melu. Rohkem infot: https://paunkula.ee/sadama-chill/
Võta aega ka metsanäituse „Asukad“ külastamiseks, kus on metsarajale puude najale kinnitatud ligi 120 maali. Rada on ligi 1,5 km pikk ja külastamiseks alati tasuta.
Helin-Mari Arder ja Mart Soo�
Lauljatar Helin-Mari Arder ja kitarrist Mart Soo on koos musitseerinud juba aastaid, esitades omaloomingut, Eesti autorite muusikat, bossat, šansooni ning jazzmuusika pärleid. Nende suurepärane loominguline kooskõla ning heli- ja sõnatundlikkus loovad erilise õhkkonna, mis haarab ka publiku kaasa.
Kontserdil kõlab eestikeelne pop- ja jazzmuusika armastatud Eesti artistide repertuaarist. Oodata on sooja suveõhtu meeleolu, kauneid meloodiaid ning lugusid, mis puudutavad ja jäävad meelde.
AJAKAVA
17.00 Avame sadama baari
20.00 Gertrud ja Emil
20.45 Paus chillimiseks
21.30 Helin-Mari ja Mart
22.30 Sadama chill